Gépjármű-vezetői állás (Kerepes)

Gépjárművezető kollégát keresünk Kerepesre, az Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központba.

Feladatok:

  • hulladékgyűjtő gépjárművek vezetése, kezelése,
  • rakodó kollégák munkavégzésének irányítása.

Elvárások:

  • C és/vagy E kategóriás vezetői engedély,
  • Tehergépjármű-vezetői gyakorlat,
  • Gépjármű-vezetői képesítési igazolvány,
  • 1 műszakos munkarendben történő munkavégzés.

Előny:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • NKH gépcsoport 3627 vagy 4213 vagy 4374 kódszámú szakképesítés,
  • OKJ-s szakirányú emelőgép-kezelő vagy települési hulladékgyűjtő és -szállító szakképesítés.

Amit kínálunk:

  • munkakörhöz szükséges szakképesítés megszerzése,
  • bérpótlékok, teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • próbaidő utáni Cafeteria juttatás,
  • évente fejlesztett munkabér,
  • díjmentes buszjárat Gödöllőn belül,
  • stabil, bejelentett munkahely,
  • jó csapat.

Önéletrajzát e-mailben is elküldheti a karrier@zoldhid.hu e-mail címre, illetve postai úton címünkre is: 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69.
Kérjük, pályázatában mindenképpen tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését!