Gépjármű-vezetői állás (Nógrádmarcal)

Gépjárművezető munkatársat keresünk a Nógrádmarcali Hulladékkezelő Központba!

Feladatok

  • Hulladékgyűjtő gépjárművek vezetése, kezelése
  • Rakodó kollégák munkavégzésének irányítása

Elvárások

  • C és/vagy E kategóriás vezetői engedély
  • Tehergépjármű-vezetői gyakorlat
  • Gépjármű-vezetői képesítési igazolvány
  • 1 műszakos munkarendben történő munkavégzés

Előny

  • 8 általános iskolai végzettség
  • NKH gépcsoport 3627 vagy 4213 vagy 4374 kódszámú szakképesítés
  • OKJ-s szakirányú emelőgép-kezelő vagy települési hulladékgyűjtő és -szállító szakképesítés

Amit kínálunk

  • Munkakörhöz szükséges szakképesítés megszerzése Bérpótlékok, teljesítményalapú ösztönzési rendszer Próbaidő utáni Cafeteria-juttatás
  • Évente fejlesztett munkabér
  • Stabil, bejelentett munkahely
  • Jó csapat

Önéletrajzát e-mailben is elküldheti a karrier@zoldhid.hu e-mail címre, illetve postai úton címünkre is: 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69.
Kérjük, pályázatában mindenképpen tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését!