Technológusi referensi állás (Kerepes)

Technológiai referens kollégát keresünk a Kerepes, Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központba.

Ellátandó feladatok:

  • Kötelező adatszolgáltatások előkészítése a hatóságok és a vezetőség felé (környezetvédelmi bevallások, időszakos jelentések, NHKV Zrt. adatszolgáltatás)
  • Esetenként a beérkező és kiszállított hulladék, haszonanyag mérlegelése, mérlegkezelés Mérlegjegyek ellenőrzése, adatrögzítés
  • Hulladék- és haszonanyag-leltározás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kiváló MS Office (Word, Excel) ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal,
  • Magabiztos szakmai tudás, önálló feladatvégzés, proaktivitás, megbízhatóság, pontosság

Előny

  • Hulladékgazdálkodási vagy környezetvédelmi technológus vagy egyenértékű szakmai végzettség
  • Hulladékkereskedelem, -gazdálkodás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Kerepes, Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központ (Pest és Nógrád megye)

Juttatások

  • Cafeteria juttatás
  • Mobiltelefon
  • Munkavégzéshez gépjármű biztosítása

Önéletrajzát e-mailben is elküldheti a karrier@zoldhid.hu e-mail címre, illetve postai úton címünkre is: 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69.
Kérjük, pályázatában mindenképpen tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését!