Kereskedelmi asszisztens / Raktáros állás

Kereskedelmi asszisztens / Raktáros kollégát keresünk Kerepesre, az Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központba.

Feladatok:

  • Rendelések fogadása, rögzítése és visszaigazolása
  • Szállítólevelek és számlák készítése vállalatirányitási rendszerben
  • Új partnerek látogatása, ügyintézése, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás partnereinkkel, kiszállítás
  • Raktári nyilvántartások pontos vezetése, raktárkészlet nyomonkövetése
  • Raktározási feladatok, kiadás- és bevételezés lebonyolítása, igény szerinti készeletek biztosítása
  • Év végi leltár lebonyolítása és a raktár életében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Számítógép erős felhasználói szintű ismerete
  • Táblázatkezelés, függvények használata, erős, magabiztos Excel tudás
  • Önálló, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Büntetlen előélet

Előny a pályázatnál:

  • Kereskedelmi, értékesítési, raktározási területen szerzett munkatapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Fix bérezés
  • Fiatalos, jó hangulatú vállalati környezet
  • Cafetéria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezéseket önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@zoldhid.hu

Kérjük pályázatában a pozíció megnevezését feltüntetni.