Környezetvédelmi Adatszolgáltatási Referens Állás

Feladatok:

  • Kötelező adatszolgáltatások előkészítése a hatóságok és a vezetőség felé (környezetvédelmi bevallások, időszakos jelentések, NHKV Zrt. adatszolgáltatás)
  • Környezetvédelmi engedélyezés lebonyolítása
  • Mérlegjegyek ellenőrzése, adatrögzítés
  • Hulladékkal kapcsolatos anyagmozgás követése, monitorozása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Kiváló MS Office (Word, Excel) ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Magabiztos szakmai tudás, önálló feladatvégzés, proaktivitás, megbízhatóság, pontosság

Előny:

  • Hulladékgazdálkodási vagy környezetvédelmi, vagy egyenértékű szakmai végzettség, felsőfokú szakmai végzettség
  • Hulladékkereskedelem, -gazdálkodás területén szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Cafetéria juttatás
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Kerepes, Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központ (Pest és Nógrád megye)

Jelentkezéseket önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@zoldhid.hu

Kérjük pályázatában a pozíció megnevezését feltüntetni.