Mérlegkezelő állás (Kerepes)

Mérlegkezelő kollégát keresünk Kerepesre, az Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központba.

Feladatok:

  • a napi hulladékbeszállítások pontos regisztrálása, mérlegelése és az adatok adatbázisban történő rögzítése, kezelése
  • számlakészítés, készpénzkezelés
  • menetlevelek adatainak rögzítése
  • kapcsolattartás az üzem munkatársaival, üzemegységeivel

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség
  • Biztos számítógép kezelési ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező, irányító készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • 2 műszakos munkarendben történő munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • bérpótlékok, teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • próbaidő utáni Cafeteria juttatás,
  • stabil, bejelentett munkahely,
  • jó csapat.

Jelentkezéseket önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címekre várjuk: szomoru.gergely@zoldhid.hu vagy borbath.charlotte@zoldhid.hu

Kérjük pályázatában a pozíció megnevezését feltüntetni.