Rendszerfelügyelő állás

Főbb feladatai:

  • A közszolgáltatás helyszíni- és a szerződésében foglaltak teljesülésének ellenőrzése, írásos tájékoztató és felszólító levelek kiállítása
  • A szolgáltatás szabálytalan működésének feltárása, megelőzése, megakadályozása vagy megszüntetése
  • Ügyfélpanaszok kivizsgálása, reklamációk kezelése
  • A szabálytalanságok jegyzőkönyvezése, elektronikus nyilvántartás vezetése
  • Gépkocsivezető és rakodó munkatársak szabályszerű feladatellátásának illetve a gyűjtési folyamatok (kommunális, szelektív, zöldhulladék és lomtalanítás) ellenőrzése
  • Hulladékgyűjtő autók műszaki és munkabiztonsági feltételeinek ellenőrzése, munkavégzés közben
  • Káresetek, balesetek esetén, külső helyszínen történő intézkedés, felelősség meghatározása
  • Hulladékgyűjtő szigetek, zöldhulladék gyűjtő pontok, hulladékudvarok esetében felmerülő lopások, sérülések, rongálások felderítése, rendőrségi és egyéb hatósági eljárások megindításának az előkészítése
  • Az ellenőrzésekről jelentéseket és statisztikai kimutatásokat készítése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Határozott fellépés, kiváló, gyors probléma megoldási készség
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs képességek
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Pontosság és megbízhatóság emberi és szakmai területen egyaránt
  • Biztos számítógép kezelési ismeretek (Word, Excel)

Előny a pályázatnál:

  • Műszaki beállítottság
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, jó hangulatú vállalati környezet
  • Cafetéria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest és Nógrád megye területe, bázis telephely: Kerepes Ökörtelek-völgy és Nógrádmarcal Hulladékkezelő Központ (Gödöllő, Repülőtéri út).

Jelentkezéseket önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@zoldhid.hu

Kérjük pályázatában a pozíció megnevezését feltüntetni.