Ügyfélszolgálati Asszisztens Állás

Feladatok:

  • Az ügyfélszolgálati feladatok végrehajtása; a különböző csatornákon (telefon, személyes, elektronikus) érkező ügyfélmegkeresések megválaszolása
  • A számlázással kapcsolatos ügyek, reklamációk, igények rögzítése, számlakorrekciók elvégzése
  • Személyes ügyfélszolgálat keretein belül pénztárkezelés
  • Közszolgáltatási szerződések elkészítése és postázása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Ügyfélközpontúság és pozitív gondolkodásmód
  • Teljesítmény és minőség orientált hozzáállás
  • Kiváló kapcsolattartási, kapcsolatépítési képesség
  • Magabiztos MS Office (Word, Excel) ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Előny:

  • Hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Fix bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Balassagyarmat
  • Kerepes

Jelentkezéseket önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@zoldhid.hu

Kérjük pályázatában a pozíció megnevezését feltüntetni