Üzemi Asszisztens állás

Feladatok:

  • a szervezeti egységhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • levelek, kimutatások készítése
  • nyilvántartások vezetése
  • igények rögzítése belső rendszerben
  • igazolások készítése, kezelése
  • adatrögzítés, szkennelés, eseti iktatási feladatok

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség, precizitás
  • büntetlen előélet

Előny a pályázatnál:

  • középfokú szakirányú (hulladékgazdálkodási) végzettség
  • irodai asszisztensi/adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős munkaviszony
  • versenyképes bérezés
  • fiatalos, jó hangulatú vállalati környezet
  • cafetéria juttatás
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Kerepes, Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központ (megközelíthető Gödöllő, Reptéri út irányából)

Jelentkezéseket önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@zoldhid.hu

Kérjük pályázatában a pozíció megnevezését feltüntetni.